OBECNÉ PODMÍNKY

Prodávající dodá zboží na základě telefonické objednávky. Prodávající nenese odpovědnost za výběr a množství zboží, které provedl kupující.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní data (jako např. jméno, adresa, telefon, atd.), která nám byla sdělena během telefonické objednávky, jsou společností PIZZAFOFREM považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití. Společnost PIZZAFOFREM údaje o zákaznících zásadně nesděluje třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (řidiči apod.) a to pouze v nutném rozsahu.

 

ROZVOZ

Firma PIZZAFOFREM má stanovenou výši minimální objednávky pro rozvoz 99 kč. Za naše služby můžete platit hotovostně, kartou nebo stravenkami Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner. Firma PIZZAFOFREM si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet. Veškeré platby jsou prováděny v české měně.

 

DODACÍ PODMÍNKY

Veškeré přijaté objednávky jsou jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího závazné.

Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

Prodávající si vyhrazuje právo, že některý doplňkový sortiment může být dočasně vyprodán, v těchto případech Vám bude nabídnuta jiná alternativa.

Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu.

Naším cílem je zajišťovat rozvoz pizzy ve městě, s garancí horké pizzy a dovozem včas. Naneštěstí, ne vždy jde vše tak, jak bychom si přáli a proto některé faktory, jako například počasí nebo dopravní situace nám v tom mohou bránit.

Prodávající se zavazuje objednané zboží doručit na adresu uvedenou v objednávce v co nejkratším možném termínu.

Alkohol a Cigarety neprodáváme mladším 18 let.

Nealkoholické - alkoholické nápoje, cigarety jsou samostatně neprodejné, dodáváme je pouze k objednanému jídlu.

Všechny ceny uvedené na našich internetových stránkách a v letáku jsou včetně obalu.

Jídla jsou určena k rychlé spotřebě.

Hmotnosti u pizz, masa, jídel a příloh jsou uvedeny v syrovém stavu.

Přijímáme stravenky Sodexo Gastro Pass, Chéques Dejeneur a Accor Ticket Restaurant.

 

REKLAMAČNÍ ŘÁD

V naší firmě si zakládáme nejen na surovinách a kvalitě jídla, ale také na co nejkvalitnějších službách a přístupu k zákazníkovi. Jsme si bohužel vědomi, že přes všechnu naši snahu může lidský faktor bohužel selhat. Ať už kuchař, který zapomene dát na pizzu ingredienci, co jste chtěli navíc, nebo řidič který při výdeji omylem prohodí objednávky.

Pokud k takovéto situaci dojde, nebo pokud dokonce nejste spokojeni s chováním řidiče, volejte na provozovnu  nebo nás kontaktujte na info@pizzafofrem.cz a my se budeme snažit co nejrychleji reagovat na Vaši stížnost.

 

 

 

 

 

 

FRÝDEK-MÍSTEK

Domů

© Copyright 2017 Pizza Fofrem

731 225 415

PŘÍBOR

731 301 300